Kobiece dodatki

Podkolanówki dla młodej damy- różne wzory i kolory

Podkolanówki to przede wszystkim dość częsty atrybut małych dziewczynek, jednak spotyka się np. w różnego rodzaju mundurkach szkolnych dla dziewcząt. Ich  zadaniem jest wplecenie dziewczęcego stylu i łagodności, do każdej nawet poważnej i bardzo surowej stylizacji. Białe podkolanówki to klasyk, który powinien znaleźć się w szafie każdej dziewczynki i z pewnością doda uroku i elegancji każdej sukience i spódniczce. Jednak najlepsze sklepy oferują bardzo szeroki wybór tego rodzaju produktów w różnych kolorach. 

Podkolanówki cienkie i grube

W zależności od pogody i temperatury za oknem można zdecydować się na cienkie podkolanówki, a gdy będzie chłodniej na grube podkolanówki. Pamiętajmy, że zakłada się je zdecydowanie częściej do spódnic i sukienek kończących się przed kolanek, więc nieprawidłowe dobranie grubości może sprawić, że będzie nam zwyczajnie zimno. Zwróćmy  na to uwagę szczególnie jeśli nie zakładamy pod spód leginsów czy cielistych rajstop. 

Kolory i wzory – wyznacznik stylu

Okazuje się jednak, że podkolanówki nie muszą być monotonne i klasyczne. W ich wypadku również możemy postawić na bardzo stylowy i wyróżniający się wybór, jednak musimy pamiętać o umiejętnym połączeniu całości naszego stroju. Ciemne podkolanówki mogą wyglądać zdecydowanie poważniej od białych, zaś podkolanówki wzorzyste przemycą młodzieńczą świeżość do naszego wizerunki i ukażą chęć dobrej zabawy i dozę szaleństwa jaka w nas pozostaje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *