Modne rajstopy

Odpowiednie modele pończoch i rajstop plus size

Wiele osób uważa, że osobyy noszące większy rozmiar powinny unikać zakładania rajstop i pończoch, że będzie to niekorzystne dla ich sylwetki. Jednak odpowiednio skomponowany strój może sprawić, że właśnie one sprawią, że będziemy prezentować się kobieco i perfekcyjnie. Dobrym rozwiązaniem będą ciemne pończochy dla puszystych. Ciemne kolory znamy właśnie z tego, że wyszczuplają i sprawiają, że wyglądamy lepiej, może warto więc zdecydować się na takie rozwiązanie. 

Jakie pończochy wybrać jeśli nosimy większy rozmiar?

Kobiety puszyste w wielu przypadkach niezbyt dobrze czują się w klasycznych pończochach, które wymagają zakładania specjalnego pasa, wówczas warto zdecydować się na pończochy samonośne plus size, które dzięki specjalnemu sylikonowi będą idealnie utrzymywać się na miejscu. Takie rozwiązanie szczególnie sprawdza się w przypadku kreacji wieczorowych, gdy nie chcemy aby było widać zakończenia rajstop. 

Jakie rajstopy na większy rozmiar?

Zdecydowanie najlepszą opcją są rajstopy czarne, które optycznie wyszczuplają i będziemy czuć się w nich korzystnie. Rajstopy Gabriella to bogactwo wzorów i modeli, pośród których nawet najbardziej wymagająca klientka, w każdym rozmiarze znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla siebie. A dzięki nim z pewnością poczuje się atrakcyjna, kobieca i pełna seksapilu. Każda stylizacja może wiele zyskać dzięki odpowiednim dodatkom garderobianym, w tym wypadku rajstopom lub pończochom w większych rozmiarach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *