Modne rajstopy

Rajstopy niczym pończochy

Jeśli pończochy nie są dla nas wystarczająco komfortowe możemy postawić na rajstopy imitujące pończochy. Chodzi tu przede wszystkim o charakterystyczny pasek z tyłu nogi, który zdecydowanie optycznie je wydłuża i sprawia, że wygląda się bardziej kusząco, a o to wielu paniom chodzi. Świetnie sprawdzą się one m.in. jako uzupełnienie spódnicy ołówkowej, gdyż wówczas cała stylizacja będzie ultra kobieca i elegancka, szykowna. W związku z tym nie musimy męczyć się w pończochach jeśli ich nie lubimy, rajstopy idealnie je zastąpią i nikt się nie zorientuje. 

W roli pończoch

Rajstopy mogą wyglądać jak pończochy. Zwykle nie mają wówczas również charakterystycznego ciemniejszego koloru w obrębie palców, dzięki czemu wyglądają bardziej elegancko. Na rajstopy często chętniej decydują się panie, które na co dzień noszą spodnie, więc w pończochach nie czują się dobrze, nie są do nich przyzwyczajone. Jednak z uwagi na ich wyjątkowy wygląd chętnie by je ubrały, wówczas rajstopy stają się idealną alternatywą. 

Do sukienek, spódnic, szortów

Tego rodzaju rajstopy świetnie sprawdzą się zakładane zarówno do spódnic, jak i sukienek, jednak często zapominamy, że można włożyć je również do szortów, szczególnie gdy jest nieco chłodniej. Charakterystyczny szew sprawi, że szorty z dziewczęcych staną się jeszcze bardziej seksowne, a każda kobieta poczuje się wyjątkowo kobieco i pięknie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *